over grootschip nieuws a well designed ship GS40 GS48 GS60gs80GS87 links contact

GrootSchip® 87 Werner Design

Dit longdistance, Trans-Atlantic, dubbelschroefs motorjacht met stalen romp en aluminium opbouw, is momenteel de grootste telg uit de GrootSchip familie.

Vanwege de internationale belangstelling voor de ontwerpen van GrootSchip heeft Tjeerd Groot besloten een ontwerp van Theo Werner, met wie we goede contacten onderhouden, toe te voegen aan zijn lijn. Een échte Werner in GrootSchip stijl.

De combinatie van deze klassieke lijnen met moderne vormgeving zorgen voor een spannend lijnenspel. Aangevuld met alle beschikbare hedendaagse techniek is dit een zeegaand schip voor mensen die graag in een groter gezelschap varen. Er zijn 10 vaste slaapplaatsen verdeeld over 5 hutten. Er is een aparte ruimte ingericht voor eventuele bemanningsleden.

Deze 28 meter met stijlkenmerken uit de jaren 60 en 70, is een volwaardig lid van de GrootSchip familie: het interieur ademt dezelfde nieuwe sfeer als men aantreft bij de  andere modellen, licht, warm en sfeervol met veel aandacht voor details.
Uiteraard wordt dit custom build schip geheel ingericht naar wens van de opdrachtgever. Doordat dit traject wordt begeleid door onze eigen interieurarchitect kunnen nagenoeg alle wensen worden gerealiseerd.

+ tekst groter - tekst kleiner



GS87